flagsNurkowanie z łodziŁodzie

Dwie łodzie do nurkowania należące do DIVER'S CLUB CRETE zostały tak zaprojektowane i odpowiednio wyposażone, żeby zagwarantować Państwu jak najlepszy komfort wyprawy. Dzięki nim dowieziemy Państwa na miejsce naszych nurkowań.

Wycieczki nurkowe jachtem

crete boat divingNasze dzienne dzienne wyprawy nurkowe są realizowane na nowej łodzi, która zabierze Państwa wzdłuż północnego wybrzeża Krety! Nasza specjalnie skonstruowana łódź ma 10 metrów długości i 3,5 metra szerokości, może zabrać na pokład jednocześnie 16 nurków i zagwarantować im komfort i bezpieczeństwo oraz przyjemność podróżowania z rodziną lub przyjaciółmi.

Napędzana silnikiem turbo-disel IVECO AIFO, łódź podróżuje codziennie, szybko w różne miejsca oddalone do 20 mil (wycieczki całodniowe trwają od 10:00 do 16:00).

Wszystkie rejsy są nawigowane wzdłuż północnego wybrzeża, blisko brzegu tak aby łatwo dotrzeć do wielu miejsc nurkowych. Za pośrednictwem łodzi, można dotrzeć do "wyspy Dia" - taka wycieczka trwa od 10 do 16, podczas rejsu zatrzymujemy się w dwóch różnych miejscach na nurkowania. W zależności od pogody, istnieje możliwość nurkowania na dwóch różnych stanowiskach z wrakami i rafami koralowymi

Oferty specjalne i szczegóły: kontakt

Wycieczki nurkowe motorówką

crete divers club speedboatPosiadamy też 7,5 metrową motorówkę wyposażoną w silnik Mercury 165HP, która mieści do 12 nurków.

Dwa razy dziennie, wypływa ona z centrum nurkowego do różnych miejsc nurkowych w okolicy Agia Pelagia. Pierwsze nurkowanie rozpoczyna się o godzinie 10.00, drugie o 13.00. Wszyscy nurkowie są zobowiązani stawić się pół godziny przed wypłynięciem aby dopełnić formalności i wziąć udział w odprawie.

Nie opuszczaj naszych nocnych nurkowań! Godziny wypłynięcia na nocne nurkowania są różne w zależności od pory roku.

Oferty specjalne i szczegóły: kontakt


padi instructor

IANTD, Nitrox and Technical Divers

DAN Europe, Divers Alert Network


Crete Diver's Club - Scuba diving in Crete Greece   -  All rights reserved

This website is optimized for people with disabilities and it complies with WCAG 2.0 - Level AA

Polityka prywatności

Design and SEO by Artkreta.GR

english pages german pages french pages η ιστοσελίδα στα ελληνικά polish version of this website