flagsOdkryj nurkowanie "Discover Scuba" i snorkeling na KrecieOdkryj nurkowanie "Discover Scuba"

Jeśli nęcą Państwa morskie głębiny, ale jeszcze nigdy nie mieli Państwo okazji, by odkryć magię podwodnego świata, teraz mogą Państwo zakosztować tej przyjemności i poznać radość płynącą z nurkowania na Krecie.

Odkryj nukrowane "Discover Scuba"

Learn to snorkel or to scuba dive in just three hours with Diver's Club Programs for non-divers in CreteProgram "Discover Scuba" wymaga poświęcenia tylko trzech godzin wolnego czasu.

Zaczynamy od 30 minutowego instruktażu na temat podstawowych zasad nurkowania i użycia wymaganego sprzętu. Potem przechodzimy do nurkowania w basenie lub innym zamkniętym zbiorniku wodnym, gdzie ćwiczymy podstawowe umiejętności. Program zawiera też nurkowanie (na głębokości maksymalnie 10 metrów) w otwartym zbiorniku wodnym.

Program „Discover Scuba” pozwoli Państwu odkryć przyjemność nurkowania w idealnych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów PADI.

Dzięki doświadczeniom płynącym z programu “Discover Scuba”, droga do zdobycia certyfikatów PADI (Scuba Diver lub Open Water Diver) stanie przed Państwem otworem.

Oferty specjalne i szczegóły: kontakt

Discover Scuba Plus

"Discover Scuba Plus" to dobry wybór, jeśli chcą Państwo spędzić cały dzień na nurkowaniu. Program ten zawiera wszystkie elementy programu „Discover Scuba”, a ponadto za niewygórowaną opłatą umożliwia odbycie jeszcze jednego zanurzenia. Drugie zanurzenie może się odbyć z łodzi lub brzegu, na maksymalną głębokość 12 metrów.

Oferty specjalne i szczegóły: kontakt

Bubblemaker

padi bubblemaker Program Bubblemaker jest dedykowany dzieciom. Dzięki niemu dzieci mają możliwość odkryć podwodny świat.

Pod ścisłą opieką dzieci pływają, nurkują w płytkiej wodzie - po prostu bawiąc się.

Dzięki kolorowym kalkomaniom, ręcznikom czy zabawkom, uzyskanym certyfikatom, wydarzenie to zostanie w ich pamięci jako niezapomniane.

Program PADI Bubblemaker jest dedykowany chłopcom i dziewczynkom od 8 roku życia. Wszystko dzieje się w miłej, łatwej i bezpiecznej atmosferze. Program PADI Bubblemaker program jest sposobem na dołączenie do rodzinnej tradycji nurkowania, bądź do jej rozpoczęcia! Dzieci powinny czuć się swobodnie przystępując do programu, jednakże nie muszą być dobrymi pływakami jako że maksymalna głębokość wynosi 2m.

Program :
• jest dedykowany dla dzieci 8 letnich i starszych, które chcą przyłączyć się do naszej zabawy na basenie
• istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w otwartym akwenie (o maksymalnej głębokości 2m)
• prowadzony jest przez instruktorów PADI
• nie jest potrzebne żadne doświadczenie
• wykorzystujemy sprzęt dostosowany do dzieci.
• zwykła lekcja trwa godzinę (składa się z zapisu, otrzymania sprzętu i dobrej zabawy)

Oferty specjalne i szczegóły: kontakt

Snorkelling na Krecie

snorkelling in crete

Gdy chcą Państwo się zrelaksować i jednocześnie poznać piękno podwodnego świata? Możemy Państwu zaproponować wypożyczenie całego potrzebnego sprzętu do snorklingu w naszym centrum nurkowym.

Za bardzo niską cenę (za sprzęt do snorklingu), możecie cieszyć się snorkelingiem w spokoju, w czystych wodach zaraz pod naszym centrum nurkowym, tak długo jak chcecie!

 

Oferty specjalne i szczegóły: kontakt


padi instructor

IANTD, Nitrox and Technical Divers

DAN Europe, Divers Alert Network


Crete Diver's Club - Scuba diving in Crete Greece   -  All rights reserved

This website is optimized for people with disabilities and it complies with WCAG 2.0 - Level AA

Polityka prywatności

Design and SEO by Artkreta.GR

english pages german pages french pages η ιστοσελίδα στα ελληνικά polish version of this website